Инверторен Климатик, 5000 W, HI-NANO стерилизация, Wi-Fi KB50XS1EG
Линия: Wings Pro
  • Режим на работа : Инверторен
  • Мощност на охлаждане : 5000 W
  • Мощност на отопление : 5600 W
  • Hi-Nano генератор
  • Мощност при охлаждане (BTU/ч) : 18000
  • Wi-Fi управление
  • Ширина : 943 мм
  • Височина : 300 мм
  • Дълбочина : 245 мм
  • Арт. код : 20003829
AC_Old energy badge_A2P_left
ТОП ХАРАКТЕРИСТИКИ
[object Object] icon
Природосъобразен газ
По-ефективен, по-зелен
[object Object] icon
HI-NANO
Предпазва дома и здравето ви
Отопление до -20°C
Супер капацитет на отопление
Интелигентно Wifi управление
Природосъобразен газ
По-ефективен, по-зелен
Environment Friendly Gas (HISENSE)
Предпазва дома и здравето ви
HI-NANO (Hisense2022)
Отопление до -20°C
Супер капацитет на отопление
Heating low to -20°C (HISENSE 2022)
Intelligent Wifi Control (Hisense)
Удобно мобилно приложение
Интелигентно управление навсякъде и по всяко време
Convenient APP (HISENSE)
Многостепенна пречистваща технология
Гарантирано високо качество на въздуха
Multi-Layer Air Purifying Technology (HISENSE)
Спецификация ЕТО И ТЕХНИЧЕСКАТА ЧАСТ...
Общи
Група изделия:
Климатик
Линия:
Wings Pro
Тип единица:
Интериор
Тип монтаж:
На стена
Компактен размер за лесно съхранение:
Да
Режим на работа:
Инверторен
Маркетинг категория на климатика:
Сплит
EER:
3.25
COP:
3.61
Степен на външния вентилатор:
3
Степен на вътрешния вентилатор:
7
Капацитет на обезвлажняване:
2
Мощност на отопление:
Мощност при отопление (W):
Cooling power range (W):
Минимален въздухопоток:
600 м³/ч
Капацитет:
880 м³/ч
Брой вентилатори:
1 брой
Клас на енергийна ефективност - отопление:
A+
Клас на енергийна ефективност при отоплителен сезон с по-високи температури:
А+++
Отношение SEER-охлаждане:
6.101
SCOP - Сезонен коефициент на продуктивност - средни температури:
Дистанционно управление:
Дистанционно управление
Бутон Вкл/Изкл:
Бутон Вкл/Изкл
Температурни настройки (°C):
Да, вградено
TMS система за управление на комфорт:
He
AI smart:
He
Гласово управление:
Да
Автоматично рестартиране:
Запаметяване на позицията на жалузите:
Автоматична работа:
Функция самопочистване:
Защита от замръзване:
Нощен режим:
Турбо:
Охлаждане:
Затопляне:
Обезвлажняване:
Вентилация:
Детектор за изтичане на охладителен агент:
Безшумна работа:
Да, 19 dB(A)
Автоматично движение на жалюзите:
Защита от студен въздух:
Автоматично размразяване:
Функция за работа при извънредна ситуация:
FreezeProtect -15°C:
IonTech йонизация:
Сензор за присъствие:
Многопосочен въздухопоток:
Двойно самопочистване:
Свеж въздух:
LED дисплей за качеството на въздуха:
Филтър на климатика и обезвлажнителя:
4-в-1 - витамин C + катехинов + сребърен + HEPA
Двупосочно оттичане:
Ляво и дясно
Температурен термостат:
Таймер 24 ч:
Годишна консумация на електроенергия за охлаждане (QCE):
287 кВт/ч
Охладител:
R32
Диаметър на тръбата за конденз:
18 мм
Диаметър на тръбата за течност (мм):
6,35
Минимална сила на звука:
59 dB(A)
Консумация в режим на изчакване:
1 W
Честота:
50 Hz