Сплит система Инверторен Климатик, 5000 W, E-нагревател, R32 KB50XS1EW
  • Режим на работа : Инверторен
  • Мощност на охлаждане : 5000 W
  • Мощност на отопление : 5600 W
  • Ширина : 810 мм
  • Височина : 585 мм
  • Дълбочина : 280 мм
  • Арт. код : 20003858
AC_Old energy badge_A2P_left
ТОП ХАРАКТЕРИСТИКИ
[object Object] icon
Природосъобразен газ
По-ефективен, по-зелен
[object Object] icon
Отопление до -20°C
Супер капацитет на отопление
AutoDefrosting
Никога не е твърде студено за работа
DC инвертор
Високи технологии за най-добри резултати
Природосъобразен газ
По-ефективен, по-зелен
Environment Friendly Gas (HISENSE)
Отопление до -20°C
Супер капацитет на отопление
Heating low to -20°C (HISENSE 2022)
AutoDefrosting
Предотвратява замръзването на изпарителя и позволява обезвлажняване при ниски външни температури.
AutoDefrosting (Hisense2021)
DC инвертор
Full DC Inverter (HISENSE)
Висока ефективност & Енергоспестяване
High Efficiency & Energy Saving
Спецификация ЕТО И ТЕХНИЧЕСКАТА ЧАСТ...
Общи
Група изделия:
Климатик
Линия:
Wings Pro
Тип единица:
Външно
Режим на работа:
Инверторен
Вариант:
Моно
Маркетинг категория на климатика:
Сплит
EER:
3.25
COP:
3.61
Степен на външния вентилатор:
3
Степен на вътрешния вентилатор:
7
Работен обхват - затопляне:
20
Мощност на отопление:
Мощност при отопление (W):
Cooling power range (W):
Минимален въздухопоток:
1500 м³/ч
Капацитет:
Брой вентилатори:
1 брой
Клас на енергийна ефективност - отопление:
A+
Клас на енергийна ефективност при отоплителен сезон с по-високи температури:
А+++
Отношение SEER-охлаждане:
SCOP - Сезонен коефициент на продуктивност - средни температури:
Температурни настройки (°C):
Безшумна работа:
Да, 19 dB(A)
Автоматично движение на жалюзите:
Да
Защита от студен въздух:
Да
Автоматично размразяване:
Функция за работа при извънредна ситуация:
FreezeProtect -15°C:
Свеж въздух:
He
LED дисплей за качеството на въздуха:
He
Температурен термостат:
Годишна консумация на електроенергия за охлаждане (QCE):
287 кВт/ч
Охладител:
R32
Диаметър на тръбата за течност (мм):
6,35
Минимална сила на звука:
63 dB(A)
Консумация в режим на изчакване:
1 W
Честота:
50 Hz